Wideofilmowanie profesjonalneProfesjonalne wideofilmowanie to dużo więcej niż tylko rejestracja wydarzeń. To zapis uczuć i szczególnej atmosfery, panującej w tym dniu. To zadanie niezwykle trudne i delikatne.

Wiele par, gdy bardzo się kocha i jest ze sobą szczęśliwa, postanawia zawrzeć ślub kościelny lub cywilny. Do zapisu uczuć i szczególnej atmosfery, panującej w tym dniu wystarczy przeważnie jeden kamerzysta.  Gdy klienci chcą, aby organizowane przez niech wydarzenie było zrobione z rozmachem wówczas pracujemy w zespole kilku osobowym.
Nasze filmy ślubne odznaczają się dozą tajemniczości i humoru zarazem. Przez cały okres swojej działalności zawodowej przez nasze ręce przewinęła się ogromna ilość sprzętu specjalistycznego typu kamery czy aparaty fotograficzne. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. W dzisiejszych czasach standardowo filmujemy i realizujemy montaż w jakości HD

Zapraszamy do galerii wideo.

Kamerzysta ślubny

Oferujemy usługę profesjonalnego wideofilmowania uroczystości ślubnych i wesela. Decydując się na reportaż, możecie Państwo liczyć na dynamiczny, w pełni oddający aurę tego dnia film ślubny. Nasze ujęcia są ciekawsze, a akcja przedstawiona jest z różnych perspektyw. Korzystamy ze statywów oraz sliderów. Możemy więc należycie uchwycić wnętrze sali weselnej, podjeżdżającego auta z Parą Młodą czy zgromadzonych dookoła parkietu gości. Materiał, przygotowany przez kamerzystów jest następnie poddany profesjonalnemu montażowi.