Galeria fotoWitam Państwa i zapraszam do ogromu fotografii ślubnej.

Zaszczytem jest fotografować tak piękne uczucia.
Każda Młoda Para ogarnięta blaskiem szczęścia i nieograniczonej miłości, przynosi je ze sobą na cały reportaż. Tworzą go: przygotowania, ceremonia ślubna i plener oraz uczucia. Prawdopodobnie będą one kwitły przez całe ich życie.
Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą. Piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich. Sesję ślubną oraz plener mogę zrealizować z wielką przyjemnością w każdym zakątku świata. W trakcie uroczystości staram się nie ingerować w jej przebieg i chwytać te ulotne chwile. Plenerowe sesje wykonuję w innym dniu niż dzień ślubu. Mamy  wtedy więcej czasu, brak stresu w dniu ślubu, jesteście Państwo bardziej radośni i pozytywniej nastawieni na sesję zdjęciową. Elementy emocji, prawdziwej miłości, szczerej radości, czaru uczuć, wzruszeń i piękna znajdą Państwo na mojej stronie, do której serdecznie zapraszam.


Prezentacja 1   Prezentacja 2   Prezentacja 3  Prezentacja 4
Prezenacja 5    Prezenacja 6    Prezenacja 7    Prezenacja 8

Zbliża się Wasz ślub. Pragniecie zapamiętać każdy szczegół tego wyjątkowego dnia: promienie słońca przenikające przez tiul sukni czekającej na premierowy występ, skupiony podczas małżeńskiej przysięgi wzrok i uśmiechy na twarzach Waszych gości.
Stres i upływający czas niejednokrotnie zacierają niektóre wspomnienia. Nie martwcie się, fotograf ślubny nie pozwoli, by nie umknęły Waszej pamięci.

Dzięki zdjęciom nawet po wielu latach możecie przenieść się w miejsce ceremonii, poczuć zapach kwiatów w ślubnym bukiecie i smak pierwszego pocałunku jako mąż i żona. Konkludując fotografie pozwolą wczuć się w klimat tego wyjątkowego dnia.

Pochodzę z magicznego miejsca u styku kultur – Białegostoku.

  • PL204
  • PL195
  • PL160
  • PL143
  • PL137