W dniu dzisiejszym ruszyła unikalna promocja na wykonanie realizacji foto – wideo z uroczystości studniówki w 2022 r. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Biorąc pod uwagę wymagania młodzieży zapewniamy pomysłową ekipę filmową i zdjęciową, szałowe clipy, czołówki i specjalną realizację POLONEZA (zobacz realizacje filmowe). Mamy doświadczenie w filmowaniu i fotografowaniu studniówek zarówno małych jak i dużych, wieloklasowych z liczbą uczestników przekraczających 500 osób. Dźwięk rejestrowany jest profesjonalnymi rejestratorami dźwięku. Każde zamówienie może być realizowane w technologii wysokiej rozdzielczości Full HD i formacie proporcji obrazu 16:9. Zmontowany materiał rejestrujemy na niekodowanej płycie DVD z personalizowanym nadrukiem, oraz etui z drukowaną okładką. Materiał HD rejestrujemy na płycie BLU-RAY. Film studniówkowy w ostatnim czasie to niemałe wyzwanie dla wideofilmowców. Coraz to nowsze inspiracje filmowe maturzystów narzucają na nas obowiązek wykazania się dużym profesjonalizmem. Wiele klas przedstawia nam pomysły oparte o dokładny scenariusz filmowy. Przyjmując zlecenia studniówkowe staramy się nie ingerować w pomysły młodzieży dając im pełną kontrolę nad ich pomysłem. Lata praktyki przy nagrywaniu Bali Studniówkowych pozwoliło nam dotrzeć technikę, jaką obecnie posiadamy.
Oferta promocyjna:

WIDEOFILMOWANIE

*Każda osoba otrzymuje film oraz zdjęcia (koszt od 60 zł w promocji przy połączeniu usług i realizacji dla całej szkoły) na nośnikach cyfrowych. Oferta wideofilmowania (50 zł)
*Dla każdej z klas przewidziany jest indywidualnie zmontowany materiał na płycie DVD z takimi elementami jak: czołówka z prezentacją klasy prezentacja szkoły oraz klasy w szkole realizacja „Balu Studniówkowego” – dla każdej klasy z osobna klipy przedstudniówkowe np. w pubie, kręgielni, itp. (indywidualizacja i wzbogacenie artystyczne materiału).

FOTOGRAFOWANIE

*Oferta fotografowania (25 zł). Każdy z uczestników „Balu Studniówkowego” otrzymuje płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami zdjęcia grupowe rozpoczęcie oficjalne zdjęcia pozowane zdjęcia reporterskie na sali balowej i restauracyjnej
*Ilość kamerzystów -to ilość klas (przy założeniu min. 20 osób w klasie). Każda klasa otrzyma na płycie elementy zarejestrowane w punktach wyżej. Kamerzysta zostaje przydzielony danej klasy ( maksymalizacja realizacji indywidualnych zadań). Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!