W dniu dzisiejszym ruszyła unikalna promocja na wykonanie realizacji foto – wideo z uroczystości studniówki w 2019/2020 r.

Biorąc pod uwagę wymagania młodzieży zapewniamy  zgraną ekipę filmową i zdjęciową, szałowe clipy, czołówki i specjalną realizację POLONEZA (zobacz realizacje filmowe). Mamy doświadczenie w filmowaniu  i fotografowaniu studniówek zarówno małych jak i dużych, wieloklasowych z liczbą uczestników przekraczających 500 osób.  Dźwięk rejestrowany jest profesjonalnymi rejestratorami dźwięku.
Każde zamówienie może być realizowane w technologii wysokiej rozdzielczości Full HD i formacie proporcji obrazu 16:9, jak również w rozdzielczości 720×576 (DVD).
Zmontowany materiał rejestrujemy na niekodowanej płycie DVD z personalizowanym nadrukiem, oraz etui z drukowaną okładką. Materiał HD rejestrujemy na płycie BLU-RAY.
Film studniówkowy w ostatnim czasie to niemałe wyzwanie dla wideofilmowców. Coraz to nowsze inspiracje filmowe maturzystów narzucają na nas obowiązek wykazania się dużym profesjonalizmem.
Wiele klas przedstawia nam pomysły oparte o dokładny scenariusz filmowy. Przyjmując zlecenia studniówkowe staramy się nie ingerować w pomysły młodzieży dając im pełną kontrolę nad ich pomysłem. Lata praktyki przy nagrywaniu Bali Studniówkowych pozwoliło nam dotrzeć technikę, jaką obecnie posiadamy.

Oferta promocyjna

Każda osoba otrzymuje film oraz zdjęcia (koszt od 60 zł w promocji przy połączeniu usług i realizacji dla całej szkoły) na nośnikach cyfrowych.

Oferta wideofilmowania (50 zł)

Dla każdej  z klas przewidziany jest indywidualnie zmontowany materiał na płycie DVD z takimi elementami jak:

  • czołówka z prezentacją klasy
  • prezentacja szkoły oraz klasy w szkole
  • realizacja „Balu Studniówkowego” – dla każdej klasy z osobna
  • klipy przedstudniówkowe np. w pubie, kręgielni,  itp. (indywidualizacja i wzbogacenie artystyczne materiału).

Oferta fotografowania (25 zł)

Każdy z uczestników „Balu Studniówkowego” otrzymuje płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami

  • zdjęcia grupowe
  • rozpoczęcie oficjalne
  • zdjęcia pozowane
  • zdjęcia reporterskie na sali balowej i restauracyjnej

Ilość kamerzystów -to ilość klas (przy założeniu min. 20 osób w klasie).  Każda klasa otrzyma na płycie elementy zarejestrowane w punktach wyżej. Kamerzysta zostaje przydzielony danej klasy ( maksymalizacja realizacji indywidualnych zadań).

Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!

Zdjęcia studniówkowe – Przykładowe sesje fotograficzne z Balu Studniówkowego.

Impresje filmowe – Przykładowe impresje filmowe.


Zapraszamy
Multimedia – film&foto
tel. 503 167 695
[email protected]